Kawa marzeń

Smak wyśmienitej kawy jest tym, czego każdego ranka pragną na całym świecie dziesiątki milionów ludzi. Kofeinowy bodziec stanowi wręcz swoisty ‚must have’ ich codziennego dnia, bez którego nie wyobrażają sobie normalnego funkcjonowania. Chwila zastanowienia się nad tą kwestią prowadzi do bardzo oczywistego stwierdzenia – kawa, jako niezwykle popularna używka, stanowi produkt, na którym można zarobić, a przy tym pole do dużej konkurencji pomiędzy producentami.

Nie tylko ziarna

Podstawą wyśmienitej kawy są oczywiście doskonałej jakości ziarna. Jednakże doświadczeni kawosze wiedzą, że nie mniej istotny jest sposób parzenia kawy. Tradycyjne, domowe sposoby przygotowywania tego napoju nie dają jednak szans na wydobycie wykwintnego smaku, o jaki chodzi prawdziwym miłośnikom małej czarnej.

Sednem sprawy, jaką jest proste uzyskiwanie za każdym mocci bądź espresso o oczekiwanym smaku jest skorzystanie z odpowiedniej klasy sprzętu. Najlepszym z możliwych przykładów mogą tutaj posłużyć ekspresy do kawy Jura.

Prosto spod Alp

Ten szwajcarski producent jeszcze kilkadziesiąt lat temu zajmował się wytwarzaniem całego asortymentu kuchennego AGD. Później, tworząc pierwszy na świecie automatyczny ekspres do kawy i odnosząc ogromny sukces, postanowiła skupić się tylko na tej dziedzinie.

Jest to najlepsza z możliwych rekomendacji. Poświęcając pracę całej swojej kadry na tworzenie najlepszych z możliwych sprzętów kawiarniczych sprawił, że ekspresom do kawy Jura nie może dorównać produkt żadnej innej firmy. Efekt, w postaci najwyższej jakości kawy przygotowywanej w sprzęcie marki na całym świecie, jest nie do podrobienia.