Kultowe i oryginalne smaki syropów Monin

Każda pora roku czy też różnorodne okazje sprawiają, że chcemy sięgnąć po coś nowego do wypicia lub też stworzyć niebanalne połączenia, których smak nas orzeźwi a także pozwoli na przeniesienie się do najdalszych zakątków świata. Firma Monin wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła całą gamę produktów, które dopieszczą życie niejednej osoby.

Wyjątkowy smak syropów

Syropy Monin występują w najróżniejszych smakach:

– arbuzowym,

– ananasowym,

– migdałowym,

– piernikowym,

– malinowym,

– kokosowym,

– kawowym,

i wielu, wielu innych, które pozwolą na tworzenie napoi w rozmaitych kombinacjach.

Przeróżne zastosowanie

Syropów Monin można używać jako dodatek do:

– koktajli,

– lemoniady,

– piwa,

– herbaty,

– kawy,

– drinków.

Od nas zależy, co chcemy ostatecznie stworzyć i jaki osiągnąć efekt. Najważniejszym aspektem tych produktów jest to, że rewelacyjnie odwzorowują one rzeczywisty smak. W pełni zezwalają na swoiste doznania – wobec czego stają się przypomnieniem tego, co już kiedyś jedliśmy czy piliśmy. Smak jeżyny przypomni nam o upalnym początku lata, a z kolei syrop mango przeniesie nas do miejsca, w którym byliśmy na wczasach, gdzie owoce te rosły na wyciągnięcie ręki.

Piękno każdego dnia

Zastosowanie syropów tej renomowanej firmy w naszym codziennym życiu jest ogromne toteż warto szukać wszelkich inspiracji na przepisy, które ułatwią nam przygotowanie wyjątkowych napoi dla siebie, rodziny czy znajomych.