Ponadczasowe wyposażenie stołu

Tworząc swoją własną kuchnię, chcemy aby wszystko miało swoje miejsce i co więcej, aby ze sobą współgrało pod każdym względem. Toteż tak istotne jest dopasowanie zastawy do danej stylistyki, która wiedzie prym w naszych wnętrzach. Spójność jaką otrzymamy będzie miła dla oka, a każdy posiłek pozwoli na swoistą ucztę w każdym momencie przy tak zgranym całkowitym wystroju.

Klasyka pełna wdzięku

Porcelana Villeroy&Boch jest znana od pokoleń. Jej wysoka jakość, unikalne kolekcje jak również trwałość na długie lata pozwalają zarówno na codzienne użytkowanie jak i od święta.

Spośród proponowanych przez producenta serii znajdziemy m.in. zestawy pasujące do stylu retro, minimalizmu czy też nowoczesnego designu. Każdy może wybrać konkretne modele porcelany, która może stanowić cały komplet lub jest sprzedawana na sztuki.

Spośród szerokiej oferty znajdziemy:

– talerze obiadowe, deserowe, głębokie,

– miski, salaterki, bulionówki,

– kubki, filiżanki,

– wazy,

– sosjerki, mleczniki, cukiernice,

– patery i tace,

– naczynia dla dzieci.

Atuty każdego wyboru

Wybierając porcelanę Villeroy&Boch wybieramy pełnej klasy produkt, który odznacza się odpornością na zarysowania dzięki zastosowaniu specjalnych powłok i możliwością mycia w zmywarkach. Bogata kolorystyka oraz dostępność wszelakich wzorów i motywów zezwoli każdemu na indywidualne zaspokojenie swoich potrzeb i osiągnięcie zamierzonego efektu w królestwie swoich czterech kątów.